Zoom posezení

Zoom posezení probíhá online z pohodlí Tvého domova. Ušetříš čas i náklady za cestu.

Jde o individuální terapii, na které rozpoznáme, co Ti komplikuje život a jaké jsou možnosti řešení. Můžeš se těšit na praktické rozpouštění programů, bloků a přesvědčení, po kterém přichází úleva a osvobození se od falešných omezení. Pokud cítíš, že něco v Tobě Ti zatěžuje život, zpravidla přichází na řadu transformace stínů Tvé bytosti v dary. Bývá to něco v nás, co je třeba vyživit. Podíváme se na Tvé pocity a emoce, které uvolníme.

Předám Ti nástroje, jak pozastavit své myšlenky a dostat se do stavu Bytí, do stavu, kde zažiješ to, co jsi v životě opravdu hledal. Je to slovy nepopsatelné „setkání“ s něčím, co můžeme nazvat Vyšší Já, naše srdce nebo Božství v nás. V těchto úrovních se vymaníš z utrpení Tvé mysli, z módu přežití a staneš se opravdovým Tvůrcem Tvého života. Myšlenky se zpomalí, budeš zažívat větší radost a vytvoříš si přístup ke svému podvědomí, které lze snadněji přeprogramovat.

Ukážou se Ti nová řešení a cesty. Vystoupíš se svého utrpení a podíváš se na situaci novýma očima.

Jak Zoom posezení probíhá

Při online posezení se Ti věnuji soukromě „mezi čtyřma očima“ a naše komunikace probíhá vzdáleně přes počítač pomocí programu Zoom.
Potřebuješ tedy počítač se stabilním připojením k internetu a vyhradit si prostor, kde Tě nikdo nebude rušit. Zoom posezení trvá přibližně hodinu.

Jak se na Zoom posezení přihlásit

Zoom posezení můžeš objednat kliknutím na tlačítko „Objednat se“, pod tímto textem. Po zaplacení Ti přijdou do e-mailu informace, jak program Zoom používat a dohodneme si termín.

Těším se na Tebe

Petr

Cena 800 Kč

Kontakty

petr@osvobozenamysl.cz

Sociální sítě

shape
©2022-2023 | Osvobozená mysl s.r.o., IČ 27847802, sídlo Hvozd 158, 798 55
Obchodní a reklamační podmínky | Ochrana osobních údajů a cookies | vytvořil DigitalniDurian.cz
Tyto stránky využívají platební bránu Comgate