Osvoboď mysl ! Ale jak ?...

Kdyby mi někdo před pár lety řekl, ať osvobodím mysl, pravděpodobně bych se ironicky pousmál. Toto období nedůvěry si můžeš, ale také nemusíš prožít. Směle jej lze přeskočit a jít přímou cestou svého nejvyšší vývoje.

Pokud v srdci, v duši víš, věříš, že je možné se osvobodit, pak jsi připraven či připravená.

"TO ONO", to co hledáme, není mimo nás!

Vše je TEĎ a to je ideální čas na to, cítit se šťastný, zdravý, milovaný, bohatý a hlavně naplněný. Pouze v této přítomnosti, se můžeme spojit, se svým Vyšším Já, se svým srdcem a láskou v nás.

Je to tak úžasný zážitek, který nelze ničím nahradit. Tady víme, že je to přesně TO ONO, co jsme ve skutečnosti hledali v kariéře, v uznání, ve vztazích, ve sportu, v hádkách, alkoholu, cigaretách, jednoduše v tom vnějším světě. Do tohoto stavu bytí se můžeme dostat, když “vstoupíme” do “mezery mezi myšlenkami”.

Život se rázem stane dobrodružstvím při kterém se začnou postupně lepšit veškeré životní oblasti. Od TEĎ jsme jasně vedeni naší pravou cestou.

Zastavíme mysl a vklouzneme do mezery mezi myšlenky !

Pracuji na základě principu přítomného okamžiku. Naučím Tě jak přibrzdit a zastavit mysl, aby se nemohla nekontrolovatelně rozjet a ubíjet duši a srdce.

Mysl nás dnes a denně opakovaně zatahuje do situací, kdy vytváří přebujelé myšlenkové konstrukty, kalkuly a z toho plynoucí strach, obavy o budoucnost, nedůvěru v sebe sama. Ovládají nás vzorce a zajeté programy z dětství, my pak naskočíme na očekávání druhých a cítíme se v koutě.

Odstřiháváme se od naší podstaty, naší esence a zapomínáme, kdo jsme, co chceme. Nedovolujeme si být šťastní, protože už ani nevnímáme ony okamžiky, kdy cítíme radost.

Žijeme na autopilota.

Prožijme život v radosti

Naštěstí se mnoho z nás probouzí a vnímáme , že chceme život prožít v maximální radosti.

Otevíráme svá  srdce životu a proudu životní energie. Život je pohyb. Co se nehýbe, nežije.

Je mi ctí, že můžu “připravené” lidské bytosti provázet do jejich “srdce”, prostřednictvím osobního posezení nebo přes Zoom.

“TADY MYSL ANI SLOVA NESTAČÍ, TO JE NUTNÉ ZAŽÍT.”

Zůstaňme ve spojení

ZDE zadej svůj e-mail, kam Ti budou chodit veškeré informace o plánovaných akcích a aktuálním dění. Budeš mít vše z „první ruky“.

Těším se na spojení.

Kontakty

petr@osvobozenamysl.cz

Sociální sítě

shape
©2022-2023 | Osvobozená mysl s.r.o., IČ 27847802, sídlo Hvozd 158, 798 55
Obchodní a reklamační podmínky | Ochrana osobních údajů a cookies | vytvořil DigitalniDurian.cz
Tyto stránky využívají platební bránu Comgate