Regresní terapie

Hlubinná abreaktivní psychoterapie (HAP) patří do kategorie regresních terapií.

Jde o zcela bezpečný postup, který vede k odeznění problémů na úrovni skutečné příčiny. Ty se nacházejí hluboko v naší bytosti. Běžným postupem bychom se do těchto hloubek stěží dostali. Proto máme pocit, že jsme se určitým problémem zabývali již mnohokrát a nic nepomohlo. Důvod je ten, že jsme se nedostali až k příčině.

Na této terapii nejvíce oceňuji její důslednost, funkčnost a jednoduchost. Jsme při ní svědky uzdravení vlastním vědomím. Zásadní je růst na úrovni vědomí, ke kterému v průběhu terapie dochází. V reálném životě se tento růst projevuje tím, že už dál nejsme nuceni žít staré bolestivé vzorce a emoce. Najednou jsme je „přerostli“ a jsme od nich svobodní.

Podvědomá a nevědomá část tvoří až 95% našich životních procesů, které se dějí automaticky. Často jim říkáme náhody. Chceme-li však změnit náš reálný život, je nutné změnit naše nitro na úrovni Duše. Tam se odehrává trvalá změna, která se automaticky a bez úsilí projeví navenek. Ano, jak uvnitř, tak navenek.

Uzdravené události pak nemusíme odžívat v reálném životě.

Nemusíte čekat na to, až budete úplně na dně. Podívejte se na to, co se hlásí o vaši pozornost včas. Nejste na to sami. Každý z nás má své aktuální téma na řešení. Často to bývají omezující a nepříjemné emoce, strach, bolesti těla, zamrznutí v některé z životních oblastí, únava, stres, neschopnost zastavit myšlenky, přivtělené duše atd.

Terapie probíhá na adrese Hvozd u Konice č.p. 158 a trvá dvě až tři hodiny.

Pro objednání napište email na petr@osvobozenamysl.cz

 

Cena je 800,-/hod.

Kontakty

petr@osvobozenamysl.cz

Sociální sítě

shape
©2022-2024 | Osvobozená mysl s.r.o., IČ 27847802, sídlo Hvozd 158, 798 55
Obchodní a reklamační podmínky | Ochrana osobních údajů a cookies | vytvořil DigitalniDurian.cz
Tyto stránky využívají platební bránu Comgate